ill

Pagalba

 

Projektas finansuotas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų (projekto Nr. 13.1.1-LMT-K-718-05-0034) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).

 

Kaip veikia CognitiveStats platforma?

1.     Norėdami saugoti savo pasiekimus ir sekti savo pažangą, prisiregistruokite ir prisijunkite prie CognitiveStats platformos. Neregistruotas naudotojas galės spręsti visus testus ir susipažinti su visa medžiaga, bet jo pasiekimai ir pažanga nebus saugomi.

1.     Pasirinkite norimą temą ir pradėkite skaityti teoriją ir spręsti testus. 

2.     Spauskite žalią mygtuką Pradėti ir spręskite temos modulius iš eilės. Kai kuris nors modulis išsprendžiamas, sekantis modulis yra atrakinamas.

 

3.     Gaukite įvairius apdovanojimus. Už gerus pasiekimus CognitiveStats platformoje bus suteikti įvairių lygių apdovanojimai.

4.     Žiūrėkite savo pasiekimų statistiką, gerinkite rezultatus, tobulinkite savo įgūdžius ir gilinkite statistikos mokslo žinias CognitiveStats platformoje. Norint pagerinti savo rezultatus galima iš naujo (pakartotinai) spręsti modulius.

 

 

DUK

1.   Kaip saugoma mano asmeninė informacija?

Visą informaciją apie priemones, kurių imamės, kad užtikrintume jūsų privatumą ir asmeninės informacijos bei duomenų, kuriuos mums patikite, saugumą, galite rasti mūsų privatumo politikos puslapyje adresu https://www.vu.lt/privatumo-politika.

 

2.   Ar mano informacija yra saugi?

Kai susikuriate "CognitiveStats" paskyrą, pasirenkate naudotojo vardą ir nurodote mums el. pašto adresą, kuris nėra viešinamas.  

 

3.   Kaip sukurti paskyrą ir (arba) prisijungti?

Prisijungti galite susikurdami naują "CognitiveStats" paskyrą naudodami savo el. pašto adresą.  

Norėdami susikurti naują paskyrą, spustelėkite https://cognitivestats.mif.vu.lt/ esantį žalią mygtuką "Registruotis" ir vadovaudamiesi instrukcijomis sukurkite savo "CognitiveStats" profilį ir pradėkite mokytis.