ill

Pagalba

 

Projektas finansuotas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų (projekto Nr. 13.1.1-LMT-K-718-05-0034) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).

 

Kaip veikia CognitiveStats platforma?

1.     Norėdami saugoti savo pasiekimus ir sekti savo pažangą, prisiregistruokite ir prisijunkite prie CognitiveStats platformos. Neregistruotas naudotojas galės spręsti visus testus ir susipažinti su visa medžiaga, bet jo pasiekimai ir pažanga nebus saugomi.

1.     Pasirinkite norimą temą ir pradėkite skaityti teoriją ir spręsti testus. 

2.     Spauskite žalią mygtuką Pradėti ir spręskite temos modulius iš eilės. Kai kuris nors modulis išsprendžiamas, sekantis modulis yra atrakinamas.

 

3.     Gaukite įvairius apdovanojimus. Už gerus pasiekimus CognitiveStats platformoje bus suteikti įvairių lygių apdovanojimai.

4.     Žiūrėkite savo pasiekimų statistiką, gerinkite rezultatus, tobulinkite savo įgūdžius ir gilinkite statistikos mokslo žinias CognitiveStats platformoje. Norint pagerinti savo rezultatus galima iš naujo (pakartotinai) spręsti modulius.

 

 

DUK

1.   Kaip saugoma mano asmeninė informacija?

Visą informaciją apie priemones, kurių imamės, kad užtikrintume jūsų privatumą ir asmeninės informacijos bei duomenų, kuriuos mums patikite, saugumą, galite rasti mūsų privatumo politikos puslapyje adresu https://www.vu.lt/privatumo-politika.

 

2.   Ar mano informacija yra saugi?

Kai susikuriate "CognitiveStats" paskyrą, pasirenkate naudotojo vardą ir nurodote mums el. pašto adresą, kuris nėra viešinamas.  

 

3.   Kaip sukurti paskyrą ir (arba) prisijungti?

Prisijungti galite susikurdami naują "CognitiveStats" paskyrą naudodami savo el. pašto adresą.  

Norėdami susikurti naują paskyrą, spustelėkite https://cognitivestats.mif.vu.lt/ esantį žalią mygtuką "Registruotis" ir vadovaudamiesi instrukcijomis sukurkite savo "CognitiveStats" profilį ir pradėkite mokytis.

 

Jei jau turite "CognitiveStats" paskyrą, galite adresu https://cognitivestats.mif.vu.lt/ spustelėti baltą mygtuką "Prisijungti" ir įvesti savo el. pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Jei neprisimenate slaptažodžio, tiesiog spustelėkite "Pamiršau slaptažodį" ir nurodykite savo el. pašto adresą.

 

4.   Kaip pakeisti el. pašto adresą?

Jei norite redaguoti savo dabartinį el. pašto adresą, jums tereikia nueiti į savo nustatymus "Redaguoti profilį" ir redaguoti ten esantį el. pašto adresą. Jis turi atitikti tas pačias taisykles, kaip ir kuriant naują naudotojo paskyrą (pavyzdžiui, jis negali būti jau užimtas). Nepamirškite įrašyti pakeitimus paspaudus žalią mygtuką "Išsaugoti pakeitimus", esantį lango apačioje.

Įspėjimas! Pakeitus el. paštą, ankstesnius vardus ir (arba) el. pašto adresą galės pasiimti bet kas, todėl į tai atsižvelkite darydami pakeitimus arba viešai skelbdami apie pasikeitimus. Darbuotojai negalės jums atkurti senojo el. pašto adreso.

 

5.   Pamiršau slaptažodį, kaip jį iš naujo nustatyti?

Jei pamiršote slaptažodį ir jums reikia naujo, apsilankykite svetainėje https://cognitivestats.mif.vu.lt/user/mail ir įveskite savo el. pašto adresą (susietą su "Cognitivestats" paskyra). Į šį el. pašto adresą atsiųsime nuorodą, kuria galėsite susikurti naują savo paskyros slaptažodį.  

Jei negavote mūsų išsiųsto el. laiško, patikrinkite nepageidaujamų laiškų aplanką, nes pranešimas galėjo būti jame filtruojamas. Tokiu atveju pabandykite įtraukti " CognitiveStats" kaip patikimą kontaktą ir pažymėkite pranešimą kaip "tai nėra šlamštas", jei jūsų el. pašto paslaugų teikėjas siūlo tokią galimybę.

Jei užsiregistravote naudodami neteisingą arba suklastotą el. pašto adresą, slaptažodžio pakeisti negalėsite.

 

6.   Kaip iš naujo nustatyti slaptažodį?

Norėdami iš naujo nustatyti „CognitiveStats“ slaptažodį per interneto naršyklę, eikite į „CognitiveStats“ svetainės savo nustatymus "Redaguoti profilį". Įveskite naują slaptažodį į kurį norite pakeisti senąjį, tada vėl pakartokite jį. Pasirinkite unikalų slaptažodį, kurio šiuo metu nenaudojate kitose svetainėse ar paslaugose. Nepamirškite pasirinkti mygtuko „IŠSAUGOTI PAKEITIMUS“, kuris pasirodys, kai baigsite įvesti naują slaptažodį. 

 

7.   Kaip pranešti apie klaidą?

Jei manote, kad "Cognitivestats" elgiasi ne taip, kaip tikėtasi, būtume dėkingi, jei praneštumėte mums apie tai. Renkame naudotojų atsiųstus pranešimus apie klaidas, kad galėtume aptikti avarines situacijas ir kitas problemas. Atkreipkite dėmesį, kad į pranešimus apie klaidas ne visada gaunamas asmeninis tolesnis atsakymas, tačiau juos stebi mūsų kūrėjai ir jie padeda mums tobulinti visų besimokančiųjų patirtį. Apie klaidą galite pranešti tiesiogiai mums el. paštu gerda.melnik@mif.vu.lt.

Prašome pateikti kuo išsamesnį pranešimą, nurodant įrenginį, naudotojo vardą, aprašant veiksmą, kurį atlikote iškilus problemai, taip pat padarant ekrano nuotrauką, kurią galėtumėte pridėti prie pranešimo.

 

 

 

 

 

Įspėjimas

Nesutikdami su slapukais šioje platformoje, nebegalėsite susikurti paskyros ar prisijungti.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Vilniaus universiteto tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika.
Nustatymai:
Aprašymas Sukūrimo momentas/ Galiojimo laikas
Slapukai saugo informaciją apie aktyvią, vartotojo patvirtintą sesiją (tik prisijungusiems vartotojams). Pirmo įėjimo į puslapį metu/ iki naršyklės uždarymo